Významné dny OZPVýznamné dny pro OZPt5Poradna NRZP ČRt5E-poradnaLegislativaLegislativat1Inkluzivní vzdělávání - příklady dobré praxeAktualityProti stigmatizaciČasopis MostyČasopis Mosty EuroklíčEuroklíčDiskriminaceInstitut rovných příležitostí, z.ú.Diskriminacekontopomoci.czlogo-ceske-drahyObjednávkový formulář ČD a.s.logo praceprozp
Zasílání novinek emailem...
Joomla : NRZP
baner_fmily_mini
soc.sluzby.plzen
logoHK
stejna_sance
logo_cb
logo-pardubickykraj
logo plzen3
logo_plzen
Disway_logotype
stejna_sance
logo-npu
logo_kraj_hradec
banner dtestEuroklíč
KV_LOGO_RGB
logo-kr-zlin
moravskoslezsky-kraj-logo
Ombudsman-pro-zdravi-logo-ctvercove-new
opel-handycars-280x120

Informace č.: 53 - 2017 (Praha bez bariér 15.7.2017)

Vážení přátelé,

dovolujeme si Vás pozvat na zajímavou akci, Praha bez bariér, která se koná v sobotu 15. 7. 2017 od 14 hodin v areálu Autopalace Spořilov, Na Chodovci 2457/1, 141 00 Praha 4. Pořadateli akce jsou společnost Opel a její program Opel Handycars ve spolupráci s Centrem Paraple, Národní radou osob se zdravotním postižením ČR a Autopalace Spořilov. Záštitu nad akcí převzala primátorka hlavního města Prahy paní Adriána Krnáčová. 

V odpoledním programu se návštěvníci budou moci seznámit s úpravami vozů Opel pro osoby se zdravotním postižením. Budou pořádány různé soutěže firmou ASEKOL. Dále bude možno se seznámit s ručním ovládáním HURT a další. Dalšími partnery akce jsou firma Asekol, Generali pojišťovna a další. Na akci bude možné si vyzkoušet například nárazový trenažér od ÚAMK, seznámit se se závodním vozem rally Opel Adam, shlédnout vystoupení asistenčních a vodicích psů a další. Pro děti bude k dispozici skákací hrad a soutěže připravené firmou Asekol. Budou předvedeny ukázky basketbalu na vozících, ragby na vozících a taneční vystoupení. Podrobný program naleznete v přiloženém letáku. Celé odpoledne bude zaměřeno na seznámení s novými trendy v mobilitě OZP. Po celou dobu bude k dispozici občerstvení pro přítomné účastníky. Pokud budete v Praze, doporučujeme Vám tuto zajímavou akci navštívit. 

Přeji Vám všechno dobré.

 

Mgr. Václav Krása
předseda NRZP ČR

logo_opz

 
GIVT_banner_full

 Děkujeme:

Asekol Nakladatelství ÚMUN

VVZPO logo_PTAS Metropolitní univerzita Praha logo_opel