Významné dny OZPVýznamné dny pro OZPt5Poradna NRZP ČRt5E-poradnaLegislativaLegislativat1Inkluzivní vzdělávání - příklady dobré praxeAktualityProti stigmatizaciČasopis MostyČasopis Mosty EuroklíčEuroklíčDiskriminaceInstitut rovných příležitostí, z.ú.Diskriminacekontopomoci.czlogo-ceske-drahyObjednávkový formulář ČD a.s.logo praceprozp
Zasílání novinek emailem...
Joomla : NRZP
logoHK
logo_cb
KV_LOGO_RGB
soc.sluzby.plzen
baner_fmily_mini
opel-handycars-280x120
moravskoslezsky-kraj-logo
logo-kr-zlin
logo plzen3Euroklíč
logo_kraj_hradec
stejna_sance
Disway_logotype
logo-pardubickykraj
logo_plzen
Asekol
ztp_energie
labskastezka
banner dtest

Informace č.: 6-2012 - Vzorová smlouva pro asistenty péče

Vážení přátelé,

v příloze Vám posílám vzorovou smlouvu o poskytování sociálních služeb poskytovaných asistentem sociální péče, který neposkytuje sociální služby jako podnikatel nebo v rámci rodiny a úhradě za tyto služby. K vzorové smlouvě Vám zároveň posílám průvodní dopis, který jednak vysvětluje nutnost uzavření písemné smlouvy a dále také jednotlivá ustanovení vzorové smlouvy. Při diskuzích jsme se shodli na tom, že by bylo dobré, aby obdobnou smlouvu uzavřely pečující osoby, které poskytují služby jako osoby blízké v rámci rodiny.

Vážení přátelé, je velmi důležité, abyste si vedli nějakou evidenci o zaplacených částkách asistentům péče. Kontrolní orgán má právo kontrolovat výši zaplacených částek. Výše uvedenou smlouvu, byste měli uzavřít již během měsíce ledna 2012, tak aby byla již účinná za měsíc leden 2012.

 

Přeji Vám všechno dobré.

S pozdravem

 

Bc. Václav Krása
předseda NRZP ČR

 

 

  • Vzorová smlouva pro asistenty péče (doc)
  • Průvodní dopis k návrhu smlouvy (doc)

 

 
GIVT_banner_full

 Děkujeme:

Asekol Nakladatelství ÚMUN

VVZPO logo_PTAS Metropolitní univerzita Praha logo_opel