Informace č.: 33-2012 - pozvánka na happaning

Vážení přátelé, 

v příloze Vám posílám pozvánku na happening na Ministerstvu zdravotnictví ČR, který se koná ve středu 25. 4. 2012 v 15:00 hodin, přímo na ministerstvu zdravotnictví. 

Důvodem tohoto happeningu je skutečnost, že pan ministr L. Heger vůbec nereagoval na dopis, který mu zástupci organizací předali po skončení demonstrace před MZ ČR dne 27. 3. 2012. Od té doby se žádná schůzka ani jednání neuskutečnila. Proto jsme se domluvili se Svazem pacientů a s Odborovým svazem zdravotnictví a sociální péče, že navštívíme pana ministra přímo na Ministerstvu zdravotnictví ČR a vyčkáme na ministerstvu tak dlouho, dokud se s námi pan ministr nesejde. Pokud budete mít zájem se této akce účastnit, stačí když přijdete kolem 15 hodiny přímo na Ministerstvo zdravotnictví ČR, Palackého nám. 4, Praha 2. 

Připravujeme na happeningu drobné občerstvení a pokud někdo z Vás umí hrát na kytaru, tak to bude jenom dobře. Chceme čekat na pana ministra vesele. Organizátoři akce budou vysvětlovat co je jejím důvodem, jak nové změny ve zdravotnických zákonech postihnou občany ČR. Předpokládáme, že akce se účastní kolem 50 – 100 osob a chceme úplně zaplnit foyer MZ ČR. Pokud si chcete užít zajímavou akci, budeme rádi, když přijdete.

 

Přeji Vám všechno dobré. 

S pozdravem 

Bc. Václav Krása
předseda NRZP ČR

 
GIVT_banner_full

 Děkujeme:

Asekol Nakladatelství ÚMUN

VVZPO logo_PTAS Metropolitní univerzita Praha logo_opel