Pozvánka na benefiční koncert ve prospěch spolku LORM – Společnost pro hluchoslepé z.s.

Irena Budweiserová podpoří svým koncertem hluchoslepé

Na výjimečný benefiční koncert ve prospěch hluchoslepých zve všechny své fanoušky Irena Budweiserová v neděli 18. září od 19.30 do kostela sv. Václava na Smíchově v Praze v rámci mezinárodního festivalu duchovního umění Svatováclavské slavnosti.

 

Energií nabitá show Ireny Budweiserové, to jsou především spirituály a gospely, většinou z Irenina posledního CD Hold On doplněné i o novinky s českými či anglickými texty. Na koncertě se objeví i tvorba autorská. Velmi citlivý a erudovaný doprovod kytaristů Mirka Linky (akustická kytara) a Jaroslava Šindlera (el. kytara), nechává Ireně možnost k jejímu „čarování" s texty písní. Všechny skladby mají velmi originální aranžmá, na nichž se podílí hlavní měrou právě kytarista Miroslav Linka.

 

Organizátoři 25. ročníku Svatováclavských slavností se již popáté rozhodli propojit festival s charitativní myšlenkou a jeden z koncertů opět věnují na podporu hluchoslepých a sdružení LORM z.s. Vstupné je dobrovolné. Koncert pořádá Společnost pro duchovní hudbu, z.s. Více informací o festivalu na www.svatovaclavske.cz.

Hold on

IRENA BUDWEISEROVÁ – zpěv

MIREK LINKA, JAROSLAV SCHINDLER – kytary

neděle 18. září od 19.30

kostel sv. Václava na Smíchově, nám. 14. října, Praha 5

benefiční koncert ve prospěch spolku LORM – Společnost pro hluchoslepé z.s.

http://www.svatovaclavske.cz/hold/

 
GIVT_banner_full

 Děkujeme:

Asekol Nakladatelství ÚMUN

VVZPO logo_PTAS Metropolitní univerzita Praha logo_opel