akce Slunce

Vážení přátelé,

nabízíme Vám možnost shlédnutí divadelního představení ve středu 31.5. - William Shakespeare: MNOHO POVYKU PRO NIC. Při zakoupení 1 vstupenky získáte 1 vstupenku zdarma. (akce - 1+1 zdarma)

Tato nabídka vychází z dlouhodobé spolupráce Nadačního fondu Slunce pro všechny a Divadla Bez zábradlí. Heslo při koupi vstupenek je SLUNCE.

Vstupenky si zajistěte v pokladně divadla nebo online na stránkách divadla www.divadlobezzabradli.cz

 

Zároveň Vás zveme: 

- v pátek 2. června od 13 hodin na oslavy založení Domova dobré vůle v Unhošti Nouzově. Těšit se můžete na vystoupení uživatelů sociálních služeb, vystoupení kouzelníka, dobroty z Kavárny Slunce, zahraje a zazpívá Vám František Konvalinka a Kamarádi od Berounky. 

- v pondělí 5. června od 13.30 hodin na Kladně v Obchodním centru Centrál na vernisáž benefiční výstavy Nadačního fondu Slunce pro všechny s patronkou Mahulenou Bočanovou.Vystoupí děti ze školky Slunce a zahraje a zazpívá poslanec Petr Bendl a František Konvalinka. Účast přislíbila i patronka nadačního fondu Hana Heřmánková.


- ve středu 21. června od 19 hodin - Soirée pro Slunce - společenský večer, na kterém vystoupí řada známých umělců například Nikol Kouklová, Karel Heřmánek ml., Martin Písařík, Dáša Zázvůrková a mnoho dalších. Výtěžek z prodeje vstupenek bude věnován na rekonstrukci výchovně-vzdělávacího centra Slunce pro zdravotně znevýhodněné osoby. Vstupenky si můžete koupit nejen v Divadle bez zábradlí, ale i v naší Kavárně Slunce.

Plakáty k jednotlivým akcím přikládáme v příloze.


Přijďte si užít naše akce a tím zároveň podpořit dobrou věc.

 
GIVT_banner_full

 Děkujeme:

Asekol Nakladatelství ÚMUN

VVZPO logo_PTAS Metropolitní univerzita Praha logo_opel