Pozvánka na prodejní charitativní výstavu fotek TWINS zahájena! Online prodej fotek spuštěn...

Prodejní charitativní výstava fotek TWINS zahájena!

Online prodej fotek byl spuštěn hned po vernisáži o půlnoci ve Fotogalerii.  

TWINS

Markéta Bøyesen & Petra Zimermanová

 

Prodejní výstava fotografií na podporu hluchoslepých a neziskovky LORM z.s.

5. 12. – 20. 12. 2017

Kavárna a čajovna U Božího mlýna

Salmovská 15, Praha 2 / po – pá 12.00–24.00 / ne 18.00–22.00

Fotky si můžete prohlédnout zde online ve Fotogalerii anebo v Kavárně a čajovně U Božího mlýna.

KDY ZAČNE/SKONČÍ ONLINE PRODEJ FOTOGRAFIÍ?

  • Online prodej byl zahájen hned po vernisáži (5. 12. 2017) o půlnoci ve Fotogalerii
  • Celkem 24 foto-obrazů je vytištěno na forex desku ve formátech 30 x 45 cm, 50 x 50 cm, 60 x 34 cm, 60 x 40 cm.
  • Každá fotografie má své pořadové číslo, název, tzv. cenu na jistotu a vyvolávací cenu (během charitativní aukce).
  • Online prodej bude ukončen 19. 12. 2017 o půlnoci!

 

JAK SI MOHU ZAKOUPIT FOTKU A ZA KOLIK?

Máte dvě možnosti a dvě ceny – bezpečnou „cenu na jistotu“ anebo „adrenalinovou“ s prvky rizika a zábavy během charitativní aukce!

 

U každé fotografie je uvedena tzv. CENA NA JISTOTU. Za tuto cenu si můžete fotku zakoupit kdykoliv během výstavy, stačí zavolat Petře Zimermanové na 777 764 191 nebo jí poslat e-mail . První, kdo projeví zájem a uhradí v hotovosti/na sbírkový účet LORMu příspěvek, má fotku zakoupenou a jistou. Prodané fotografie budou předány svým novým majitelům a dárcům v jedné osobě na dernisáži ve středu 20. 12. 2017 v 19:00 před zahájením charitativní aukce. Po domluvě mohou být fotky předány i později.

 

Na závěr výstavy proběhne charitativní aukce neprodaných fotografií. VYVOLÁVACÍ CENA, za kterou se bude každá jednotlivá fotka během dražby prodávat, je uvedena u každé fotografie zvlášť a je výrazně nižší než CENA NA JISTOTU. Během aukce však cena může vystoupat do nebeských výšin, v místě nazvaném „U Božího mlýna“ je možné všechno! Minimální výše příhozu během dražby bude 100 korun. Aukce proběhne ve středu 20. 12. 2017 v 19:00 za účasti autorek fotografií a licitátora

 

JAK POZNÁM, ZDA UŽ FOTOGRAFIE NENÍ PRODÁNA?

Pokud je na štítku u fotografie uvedeno „PRODÁNO!“, má již fotka svého nového majitele/majitelku. Aktuálně prodány 3 z 24 fotografií!

JE TO JEN NA VÁS, V OBOU PŘÍPADECH PODPOŘÍTE DOBROU VĚC!

Můžete se tedy rozhodnout, zda si fotku koupíte na jistotu za předem stanovenou cenu anebo zda si přijdete užít adrenalin, riziko, napětí i zábavu a fotku si zkusíte vydražit během charitativní aukce. V obou případech podpoříte dobrou věc, přispějete na sociální služby pro hluchoslepé! Děkujeme.

PROČ TWINS/DVOJČATA?

Výstava TWINS volně navazuje na loňskou charitativní výstavu fotografií Petry Zimermanové, která se pod názvem SVĚTLO  konala v Kavárně a čajovně U Božího mlýna. Výstava měla velký ohlas, a proto se Petra rozhodla po roce uspořádat další výstavu a přizvat někoho, kdo také propadlo kouzlu focení. Volba padla na osobu nejbližší, dvojče Markétu Bøyesen.

 

PROČ CHARITATIVNÍ VÝSTAVA A PRÁVĚ PRO HLUCHOSLEPÉ?

Petra Zimermanová pracuje již mnoho let jako ředitelka v neziskovce LORM z.s., která pomáhá lidem s hluchoslepotou. A protože ráda dělá věci, které mají hlubší smysl a přesah, rozhodla se loňskou i letošní výstavu pojmout jako charitativní ve prospěch lidí s hluchoslepotou  a organizace LORM – Společnost pro hluchoslepé.

 

VŠE O VÝSTAVĚ NAJDETE U TISKOVÉ ZPRÁVY.
 
GIVT_banner_full

 Děkujeme:

Asekol Nakladatelství ÚMUN

VVZPO logo_PTAS Metropolitní univerzita Praha logo_opel