Pozvánka na seminář "Moderní léčebné metody chronicky nemocných z hlediska dopadů na zdravotní a sociální rozpočty

Dobrý den,

 

z pověření poslankyně výboru pro zdravotnictví MUDr. Patricie Kotalíkové a tajemníka výboru pro zdravotnictví Mgr. Martina Blažka Vám zasílám k informaci pozvánku  na seminář ?Moderní léčebné metody chronicky nemocných z hlediska dopadů na zdravotní a sociální rozpočty?. Seminář, konaný pod záštitou poslankyně výboru pro sociální politiku MUDr. Gabriely Peckové a poslankyně výboru pro zdravotnictví MUDr. Patricie Kotalíkové, se uskuteční dne 7. 4. 2011  v 10. 00 hodin v budově Poslanecké sněmovny, Malostranské

nám. 7/19, Praha 1 - Malá Strana, místnost č. 48 - "Konírna". Viz pozvánka níže

 

V případě Vašeho zájmu o účast na tomto semináři si Vás dovolujeme požádat o včasné potvrzení Vaší účasti na sekretariát výboru pro zdravotnictví na emailovou adresu: nebo na tel. 257 17 3346-8.

 

Zároveň si Vás dovoluji informovat, že pro vstup do budovy Poslanecké sněmovny je potřeba mít s sebou občanský průkaz nebo cestovní pas.

 

Více informací o dalších aktivitách výboru pro zdravotnictví v případě Vašeho zájmu najdete na našich webových stránkách, které přikládám níže, popř. se nás nezdráhejte kontaktovat.

 

S  pozdravem

 

Hana Dibelková

asistentka výboru pro zdravotnictví

 

Parlament České republiky

Poslanecká sněmovna

Malostranské nám. 7/19

118 26 Praha 1

 

Tel.: 257 173 348

E-mail:

http://www.psp.cz/sqw/hp.sqw?k=3200

Pozvánka (PDF)

 

 
GIVT_banner_full

 Děkujeme:

Asekol Nakladatelství ÚMUN

VVZPO logo_PTAS Metropolitní univerzita Praha logo_opel