Významné dny OZPVýznamné dny pro OZPt5Poradna NRZP ČRt5E-poradnaLegislativaLegislativat1Inkluzivní vzdělávání - příklady dobré praxeAktualityProti stigmatizaciČasopis MostyČasopis Mosty EuroklíčEuroklíčDiskriminaceInstitut rovných příležitostí, z.ú.Diskriminacekontopomoci.czlogo-ceske-drahyObjednávkový formulář ČD a.s.logo praceprozp
Zasílání novinek emailem...
Joomla : NRZP
logo_kraj_hradec
Disway_logotype
Asekol
logo-npu
baner_fmily_mini
moravskoslezsky-kraj-logo
ztp_energie
stejna_sance
logo-kr-zlin
labskastezka
banner dtest
opel-handycars-280x120
logo_cb
stejna_sanceEuroklíč
logo-pardubickykraj
KV_LOGO_RGB
logo_plzen
Ombudsman-pro-zdravi-logo-ctvercove-new

Vzdělávací kurzy pro sociální pracovníky a pracovníky v sociálních službách

 

Vzdělávací kurzy pro sociální pracovníky a pracovníky v

sociálních službách akreditované u MPSV ČR

Národní rada osob se zdravotním postižením ČR po dlouhá léta usilovala o nový systém sociálních služeb, který by zajišťoval podstatné posílení kompetencí osob, jež tyto služby potřebují. Nový zákon č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, byl nakonec přijat v roce 2006. Mimo posílení kompetencí uživatelů stanovuje podmínky výkonu práce v zařízeních sociálních služeb. S rozvojem celého tohoto odvětví je však nezbytné zajistit kvalitu poskytované péče a odbornou připravenost jednotlivých pracovníků. NRZP ČR si je vědoma své odpovědnosti v této oblasti, neboť celou tuto zásadní systémovou změnu iniciovala. Proto také vyvinula vzdělávací program, který umožní jednotlivým poskytovatelům sociálních služeb, aby naplnili povinnost odborného vzdělávání svých pracovníků, a to v minimálním rozsahu 24 hodin ročně. Lektoři, kteří budou přednášet v jednotlivých odborných kurzech, jsou lidé s velkou erudovaností, ale i vlastní zkušeností. Mnoho z nich má zdravotní postižení, ale zároveň i zkušenosti jako poskytovatelé sociálních služeb. Proto mohou danou problematiku představit jak z pohledu uživatele, tak poskytovatele služby. Snažili jsme se maximálně cenově přizpůsobit jednotlivé kurzy tak, aby byly co nejpřijatelnější pro všechny, kteří se přihlásí do jednotlivých vzdělávacích modulů.

Věřím, že naše vzdělávací kurzy, akreditované u MPSV ČR, pomohou ke zkvalitnění úrovně sociálních služeb a ke spokojenosti uživatelů.  S dotazy, objednávkami a požadavky se obracejte na Bc. Jana Holmanová, koordinátorku vzdělávání NRZP ČR, e-mail: .

Těším se na setkání s Vámi a věřím, že si z jednotlivých vzdělávacích modulů vyberete to, co budete považovat za nejdůležitější z hlediska svých potřeb.

 

Václav Krása

předseda NRZP ČR

 

Přihláška do kurzů (doc)

Přihláška do kurzů on-line zde »

 

Kurzy budou začínat v 9:00 hod. Při větším množství účastníků z jedné firmy/organizace je možné, aby lektor přijel do firmy/organizace. V opačném případě se kurzy konají v zasedací místnosti NRZP ČR, Partyzánská 7, Praha 7 - Holešovice.

V případě nedostatečného počtu přihlášených si vyhrazujeme právo kurz 5 pracovních dnů před termínem zrušit.

 

Přehled vzdělávacích kurzů Praha

 
GIVT_banner_full

 Děkujeme:

Asekol Nakladatelství ÚMUN

VVZPO logo_PTAS Metropolitní univerzita Praha logo_opel