Významné dny OZPVýznamné dny pro OZPt5Poradna NRZP ČRt5E-poradnaLegislativaLegislativat1Inkluzivní vzdělávání - příklady dobré praxeAktualityProti stigmatizaciČasopis MostyČasopis Mosty EuroklíčEuroklíčDiskriminaceInstitut rovných příležitostí, z.ú.Diskriminacekontopomoci.czlogo-ceske-drahyObjednávkový formulář ČD a.s.logo praceprozp
Zasílání novinek emailem...
Joomla : NRZP
logo_cb
stejna_sance
logo-npu
logo_kraj_hradec
opel-handycars-280x120
logo-kr-zlin
stejna_sance
ztp_energie
KV_LOGO_RGB
logo-pardubickykraj
logo_plzen
logoHK
Ombudsman-pro-zdravi-logo-ctvercove-newEuroklíč
banner dtest
logo plzen3
Disway_logotype
stejna_sance
baner_fmily_mini

Časopis Mosty

mosty

 

Časopis MOSTY podává informace o aktuálním vývoji v oblasti legislativy a politiky ve vztahu k vyrovnávání příležitostí pro osoby se zdravotním postižením. Jednotlivá vydaná čísla jsou ke stažení zde na stránkách ve formátu PDF a DOC.

Chcete zdarma dostávat MOSTY Časopis pro integraci přímo do poštovní schránky? Napište na adresu NRZP ČR, Partyzánská 7, 170 00 Praha 7 nebo na e-mail . Časopis vychází pětkrát ročně, bude Vám zasílán zdarma. Ve své objednávce uveďte kontaktní adresu, na kterou chcete časopis posílat, a souhlas s jeho zasíláním. Nabídka platí pro osoby se zdravotním postižením, jejich rodinné příslušníky a organizace osob se zdravotním postižením.

 

 
GIVT_banner_full

 Děkujeme:

Asekol Nakladatelství ÚMUN

VVZPO logo_PTAS Metropolitní univerzita Praha logo_opel